Z wizytą na zgrupowaniu Legii

Hotel Sielanka nad Pilicą, w dniach 17-22 czerwca, był bazą treningową przygotowującej się do nowego sezonu Legii Warszawa. Tuż przed zakończeniem zgrupowania Fundacja Poland 21c odwiedziła legionistów. Do Warki zabraliśmy ze sobą koszulki stołecznego klubu oraz piłki. Wszystkie przywiezione przez nas rzeczy zostały podpisane przez sztab szkoleniowy oraz zawodników. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie Dyrektor I Drużyny Konrad Paśniewski, któremu składamy serdecznie podziękowania.

Wszystkich kibiców Legii już teraz zapraszamy na nasze aukcje charytatywne. Znajdziecie na nich koszulki oraz piłki z autografami Waszych ulubieńców.

Swoje podpisy złożyli m.in. trener Aleksandar Vuković, asystent Marek Saganowski, trener bramkarzy Krzysztof Dowhań, Carlitos, Cafu, Jarosław Niezgoda, Andre Martins, Domagoj Antolić, Radosław Cierzniak i Paweł Stolarski.

2019-06-26